ODŠTEVANJE DO GLASBENEGA SPEKTAKLA PRED CITYCENTROM: LETOŠNJI ZMAGOVALCI NATEČAJA CITYBAND PRVIČ NA VELIKEM ODRU
Do enega največjih glasbenih dogodkov tega poletja v Celju nas loči le še nekaj dni, zato se odštevanje lahko začne. Za nami je že uspešna generalka s kar 36-članskim simfoničnim orkestrom in glasbenimi zvezdami, ki bodo v sredo, 24. junija, stopile na oder pred Citycentrom. Zunanje prizorišče bo ob 20. uri zaživelo v ritmih glasbe, sproščene energije in poletnega druženja, obiskovalce pa čaka večer, ki bo povezal svežo glasbeno ustvarjalnost z nekaterimi največjimi slovenskimi glasbenimi imeni.
Pred velikim koncertom, na katerem bodo nastopili simfonični orkester ter Maja Keuc, Masayah, Bojan Cvjetićanin, Boštjan Dermol in Kvatropirci, bosta občinstvo ogreli letošnji zmagovalni skupini natečaja CITYBAND 2026 – Alter Ace in Horizontal Zebra.