Še
00 Dan
00 Ura
00 Min
00 Sek
CITYCENTROVEGA 20. ROJSTNEGA DNEVA
Zapora med križiščem z Bežigrajsko c. (Citycenter) in križiščem Ceste v Trnovlje (A2S), v smeri proti Hudinji.
Fotografiranje

Rudolf Celjski – kultna točka za praznični selfi

pon, 01. decembra - tor, 06. januarja
Dogodek

Ustvarite nepozaben praznični spomin

Letos je praznični utrip še posebej čaroben, saj Citycenter krasi čudovita nova praznična razsvetljava. Pred glavnim vhodom Citycentra pa vas pričaka njegova največja atrakcija – pravljični Rudolf Celjski, največji jelenček v Sloveniji. Izdelan je kar iz 4300 LED diod, visok skoraj sedem metrov in težak 700 kilogramov. Za izdelavo iz aluminija je bilo potrebno 243 delovnih ur. Je največji, najbolj bleščeč in najbolj fotogeničen jelenček v Sloveniji in postal je kultna točka za praznični selfi.

Ustvarite nepozaben praznični spomin!

Največji jelenček v Sloveniji
Izdelan iz 4300 LED diod
Visok skoraj 7 metrov
Težak 700 kilogramov
243 delovnih ur za izdelavo
Od 28.11. do 31.12. 2025

Božično-novoletni sejem

Do 31. decembra bo v Citycentru zaživel tradicionalni božično-novoletni sejem. Poleg v več kot 90 prodajalnah boste na stojnicah lahko izbirali tudi med bogato ponudbo božičnih in novoletnih izdelkov, darilnega programa, tradicionalnih ročnih obrti in unikatnih ter izvirnih izdelkov, ki vam bo zagotovo olajšala nakupe božično-novoletnih daril.

Desetak – najbolj vsestransko darilo

Darilo ob nakupu Desetaka

V marcu ob spletnem nakupu Desetakov prejmete NOVO NAKUPOVALNO VREČKO + KULI. 

👉 Nakup je možen prek spleta, na Citycentrovi info točki ali na Petrolovih bencinskih servisih.
👉 Plačilo je možno z gotovino ali s plačilnimi karticami. Zamenjamo vam tudi voucher natisni@doma za Desetake.
👉 Unovčite jih lahko v 5 nakupovalnih destinacijah: CITYCENTER Celje, EUROPARK Maribor, ALEJA Ljubljana, CITYPARK Ljubljana in CENTER VIČ Ljubljana.