pet., 16 maj

Nastop mladih DJ-ev

Vabljeni v petek, 16. maja ob 17. uri v Citycenter, ko bo nastopila ekipa mladih, energičnih in nadvse simpatičnih mini DJ-ev.

Mini DJ akademija
Mini DJ akademija in 6Pack Čukur

Kaj je Mini DJ Akademija?

Veliko otrok si želi postati DJ, kot David Guetta, Marshmellow ali Umek. Želijo postati kot njihovi idoli, postati želijo zvezde.

Prvi v Sloveniji smo leta 2018 ustanovili Akademijo za mlade DJ-e. Vodijo jo izkušeni DJ-i, otroški animatorji in radijske osebnosti.

Akademijo podpirajo znani slovenski glasbeniki. Skupaj z otroki so na finalih nastopali Nipke, Zlatko, 6Pack Čukur, Nino Ošlak in Chorchyp, naši ambasadorji Mini DJ Akademije.

Naj se otroci spoznavajo in zabavajo skozi glasbo. Postati DJ je zabaven način, kako navdihniti otroke, da se aktivno vključijo v glasbo, ne da bi pri tem izbrali določen instrument. Tečaj je namenjen otrokom starim od 9 do 12 let.

Več na minidjakademija.si
Ne zamudite super vikenda – nori popusti & zabava!

Vikend lepših trenutkov

Pripravite se na posebno nakupovalno doživetje! Izkoristite številna znižanja in ugodnosti pri nakupih trendovskih spomladansko-poletnih kolekcij ter si privoščite okusen obrok in osvežilno pijačo v enem od gostinskih lokalov.