POKAL DRŽAVNIH PRVAKOV NK CELJE SREDI CITYCENTRA PRITEGNIL ŠTEVILNE OBISKOVALCE
Pravi simbol nogometnega uspeha je minuli konec tedna pritegnil številne poglede v Citycentru. V okviru Festivala nogometa je bil na ogled pokal državnih prvakov NK Celje, ob katerem so se zvrstili številni navijači, družine in ljubitelji nogometa vseh generacij.
Obiskovalci so si lahko od blizu ogledali eno najprestižnejših športnih lovorik v slovenskem nogometu, mnogi pa so priložnost izkoristili tudi za fotografiranje ob pokalu. Posebej navdušeni so bili najmlajši navijači, ki so si lahko vsaj za trenutek predstavljali, kako je stati ob simbolu državnih prvakov.