Garažna hiša je zgrajena v petih nadstropjih po modernih evropskih standardih - je prostorna, s široko prehodnimi dovozi. S 49.200 m2 in 1.600 parkirnimi mesti je največja garažna hiša na Celjskem.
Odlikuje jo tehnološko podprt parkirni sistem, ki omogoča enostavnejše in bolj učinkovito parkiranje, promet v parkirni hiši s kar 1600 brezplačnimi parkirnimi mesti pa je bolj tekoč in varen. Glavne pridobitve so: sistem signalizacije nad parkirnimi prostori, enosmerni prometni tok ter spremenjeni uvozi in izvozi. Med prenovo garažne hiše so z ustreznim usmerjanjem poskrbeli za nemoten obisk in parkiranje.
Dostop do parkirne hiše je varen, vožnja v njej pa enostavna in pregledna zaradi številnih smerokazov in usmerjevalcev. Dostop na višje nivoje parkirne hiše poteka po t.i. "polžu", ki se je izkazal za izredno varnega in preprostega za vožnjo.
Pred vhodom v parkirno hišo je tudi prenovljen bencinski servis, ki vam ponuja različne storitve, prav tako pa lahko vaše jeklene konjičke očedite v avtomatski avtopralnici.
Poleg parkirne hiše je na voljo še 116 zunanjih parkirišč.
Iz parkirne hiše do centra vodijo številna dvigala in tekoče stopnice, poskrbeli pa smo tudi za vrsto ukrepov, s katerimi želimo preprečiti nastajanje zastojev.